1 / 5
OPEL CORSA 1.2 BENZIN NA DELOVI
1 €
15.03.2023 07:30

Прилеп / Прилеп

DELOVI ZA CORSA C 1.2 1.3 1.4
RABOTNO VREME OD 08.00 DO 16.00CASO
NEDELA NE RABOTEN DEN

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
078 550 230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам