1 / 4
se prodava traktor imt 539
2.900 €
23.03.2023 16:20

Прилеп / Прилеп

traktorot e vo vozna sostojba remontiran
se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo
kontakt
077768512
077768512
077768512

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ilir
Потврден огласувач
077878859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам