1 / 3
Wi-Fi card Lenovo 01AX712 Realtek RTL8822BE 802.11AC BT 4.2
1.000 МКД
Цената не е фиксна
28.02.2023 18:56

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Се продава 100% исправна оригинална Wi-Fi картица од RealTek RTL8822BE. Погодна за Lenovo уреди и истата поддржува Bluetooth 4.2 конекција.
Максималната брзина е 872Mbps (скоро 1Gbps).

Издржлива без никакви замерки при гасење на уредот во Sleep Mode и за регуларна употреба.

Цената не е фиксна!

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
070510928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам