1 / 8
Izrabotka na mebel po merka po vasa zelba
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2023 10:07

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Shiber 200×200=18.000 den
Kujna 220 eu m2

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

adlan
Потврден огласувач
071411916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам