eMacedonia


GP Pointer 2 model 2022 metal detektor

GP pointer za metal i zlato. 20-30 max cm osetlivost Zgolemena d...

2.250 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.500 МКД
Прилеп

Останато

Nokta invenio 3D metal detektor

Nokta invenio lite 3D metal detektor model 21/22 godina Vo komplet so...

1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Meteal zlato detektor детектор detector detektori

Metal detektori Teknetics G2 Teknetics T2 Nokta simplex TX 850 Real...

1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

METAL Detektor lokator detector AKS

Метал детектор со 6 Антени Real Gold AKS детектор за злато со долг до...

450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Прилеп

Останато

Teknetics t2 metal detector detektor

Teknetics t2 metal detector detektor

450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
499 €
Прилеп

Останато

Teknetics G2 gold machine metal detektor

Teknetics G2 gold machine

450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
499 €
Прилеп

Останато

Metal zlato detektor Nokta makro simplex

NOKTA Makro simplex Metal zlato detektor nov Model 2022 godina Celo...

1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Conrad pro 800 3D underground scanner / me detektor lokator

Conrad pro 800 3D underground scanner

1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Titan Ger 500 long range metal detektor lokator

Titan Ger 500 poloven Vo odlicna sostojba, za odlicna cena

1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Tester za dijamanti detektor

Visoko precizna alatka za testiranje na dijamanti.

2.400 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

GP Pointer metal detektor detector

GP Pointer metal detektor Gp pointer nov orginal Osetlivost do...

1.799 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.999 МКД
Прилеп

Останато

Ноќен визор Noken vizor teleskop dvogled

Binoculars Night Vision Device R6 850 nm Infrared 1080P HD 5X Digita...

7.500 МКД
или предлог цена

Metal detektor detector TX-850 do 2.3m diskriminacija

Metal detektor detector TX-850 do 2.3m diskriminacija Max osetlivost...

310 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Metal detektor 13' sonda do 3m

Metal detektor 13' 33cm sonda Max osetlivost 3m vozdusno merenje Mo...

350 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

GP pointer metal detektor orgunal

GP pointer metal detektor orgunal

1.799 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Metal zlato detektor do 2m diskriminacija

Metal zlato detektor do 2m diskriminacija

7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

GARRETT Metal detektor detector

Metal zlato detektor GARRETT Pro pointer Orginal USA

2.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 МКД
Прилеп

Останато

Metal detektor detector do 3m so 2 sondi

Metal detektor osetlivost do 3m Diskriminacija na metali dobar grand...

299 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

FISHER GOLD BUG PRO Metal detektor detector NOV

FISHER GOLD BUG PRO Metal detektor detector NOV

550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
599 €
Прилеп

Останато

Metal detektor tava so sito

Tava so sito kako pomosna alatka na metal detektor. 10'

999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Visoko precizna Vaga od 0.1g - 500g

Visoko precizna vaga od 0 1g - 500g Info tel 075 700 808

499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

NOKTA JEOSONAR 3D METAL ZLATO DETEKTOR

JEOSONAR PROFESIONALEN 3D RADAR DLABOCINA DO 8M!!! SOFISTICIRAN RAD...

1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

eMacedonia

Телефон: 079277007

Град: Прилеп

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
eMacedonia

7500

Прилеп

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=515638

079277007

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам