776 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MLIN NA PRODAZBA

Se prodava mlin na samo 4km od centar na Kumanovo, vo blizina na Fami...


270.000 €
или предлог цена
29 јан 22:05Промовирано

JET Ventilator

- JET Ventilator - nov ne koristen - donesen od Svajcarija


1.000 €
или предлог цена
Денес 20:26- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija

- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija - 500 x 200mm = 3 ko...


50 €
или предлог цена
Денес 20:25Mikser za testo i meso

se prodava MIXER za testo i meso od 30.L, vo Odlicna sostojba.,Trofaz...


400 €
или предлог цена
Денес 19:14MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Денес 17:32Вентилатори вентилатор ventilator ventilatori

Исправни различни големини


50 €
или предлог цена
Денес 09:40Dozer ustava zaustava дозер заустава

Комплет со редуктор 1.5 кв


400 €
или предлог цена
Денес 09:40Turbini so greaci za susari турбини со греачи за сушари

Комплетни турбини со греачи за сушари


200 €
или предлог цена
Денес 09:40Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
Денес 09:39Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
Денес 09:39Vakum pumpa вакум пумпа вакуум

Големи Јапонски клипни вакум пумпи со 97% ефикасност значи прави вак...


500 €
или предлог цена
Денес 09:39Plasticni ventili пластични вентили

Нови 42 и 52 мм внатрешно


5 €
или предлог цена
Денес 09:39Зегерови зегер zegorovi zeger osigurac osiguruvac

Најразлични димензии. Се продаваат само топтан по 2 евра кило Има ...


2 €
или предлог цена
Денес 09:39Semerinzi semering simering семеринг симеринг семеринзи

Нови семеринзи за хидраулика и пневматика . О прстени Сетови за пу...


4 €
или предлог цена
Денес 09:39Magacinski Raft raftovi рафт рафтови

Поцинковани брзомонтажни индустриски рафтови со носивост од 2 тона по...


120 €
или предлог цена
Денес 09:39Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
Денес 09:39Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем 1430 кг тежок редуктор со преносен однос 12/1


2.500 €
или предлог цена
Денес 09:38Hidroulicni hidraulicni hidriolicen hidraulicen klip klipovi

Pogolem izbor na hidraulicni klipovi so razni golemini i izvedbi Ima...


5 €
или предлог цена
Денес 09:38Plasticen ABS fiting i ventili

Extra kvalitet moze i toptan na kilo


2 €
или предлог цена
Денес 09:38Пумпи пумпа pumpi pumpa

Нови пумпи


200 €
или предлог цена
Денес 09:38prohrom prohromska inox inoks инокс прохромска пумпа pumpa

Прохромска пумпа за во прехрана so 7.5 kw motor


5 МКД
или предлог цена
Денес 09:37Servo brushless motori komplet so drajveri

Vo top sostojba


5 €
или предлог цена
Денес 09:37Pistol za farbanje пиштол за фарбање

Нови пиштоли за автоматско фарбање со течна боја и резервни дизни за ...


50 €
или предлог цена
Денес 09:37Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два те...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:37Интермитентен (повремен/испрекинат) механизам

Механизам што дава испрекинати пренесени движења за одреден агол


300 €
или предлог цена
Денес 09:37Pumpa so lizgacki plocki za prenos na fluidi

Pumpata nosi 4 kw motor u e nameneta za prenos na fluidi


300 €
или предлог цена
Денес 09:37Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali


300 €
или предлог цена
Денес 09:37Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
Денес 09:36SE PRODAVA Masina za slak od 6L cena po dogovor za ozbilni

SE PRODAVA Masina za slak od 6L cena po dogovor za ozbilni kupci. mn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

Денес 08:46Presa za grozje

Nova presa, proizvedena od Maleroc Slovenija. Kapacitet 100 litra, ko...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:48Сите видови на електрични пумпи, боци, автоматики

Електропромет ВИН - Скопје е генерален и овластен дистрибутер на цело...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:43Kazan, meshalka, mikser

Kazan so kapacitet 3400 L za mesanje tecnosti, celosno izraboten od r...


4.200 €
или предлог цена
Денес 01:31masina za pakuvanje, dozerka - pakerka, folija so kompresor

masina za doziranje i pakuvanje na prasak za alista, elekronska kontr...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:31Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство

Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство ,опремена ....


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:18Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti

Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti i plakam na lice mesto - beli paleti ...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:35Mlekarska oprema

Prodavam : pasterizator od 500l; Kotel na nafta za pasterizator; H...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:34Masina za melenje meso / Машина за мелење месо

Хелбо Мелница Helbo, - тип: super 114 D, - дијаметар на плоча: 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:55Aparati za zavaruvanje RADE KONCAR-Skopje

- Производство и продажба на сите типови на апарати за заварување: М...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:52Lajsni za parket na golemo i malo

Lajsni buka hrast orev cam Poveke modeli


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:28PAKERKI DOZERI POLZAVESTI TRAKASTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
20 мар 22:34Frekventen regulator za motor Yaskawa

11kW Yaskawa frekventen regulator 3x380V


800 €
или предлог цена
20 мар 17:37Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам