Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodovodzija - Vodovod -Vodoinstalater-Kanalizacija

Vrsime instalacija i zamena na vodovodni i odvodni cevki. Kompletna ...


1 €
или предлог цена
16 сеп 08:58Промовирано

Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

◇Рушење на: ○Преградни ѕидови ○Скали ○Столбови ○Тераси ○Ст...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Промовирано

Изработка на гипс картон и молерски услуги!

□Секаков вид изведба на гипс картон: ▪︎Спуштени плафони ▪︎Преградни...


18 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

ISKOP I TRANSPORT 078385105

Vrsam masinski iskop temeli, podrumi, ogradi, kanali za voda, elektr...


Денес 17:43Iskop na zemja kanali temeli

Iskop i betoniranje na temeli stopi potporni zidovi so sopstven mik...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:55GLETUVANJE, ABRIB, MOLERAJ I STIROPOL FASADI MIKI

Rabotime gletuvanje, vnatresen abrib, moleraj, fasadeks isto taka rab...


1 €
или предлог цена
Денес 16:50Moleraj,abrib,krpenje na vrati prozori i........

Izrabotka na knauf opshivanje vrati I prozori, demit fasada, moleraj,...


111.111 €
или предлог цена
Денес 16:49KNAUF ART COLORS

Opsivki na Prozorci i vrati Pregradni sidovi so gips karton i nivna...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:21KNAUF GIPS OPSIVKI GLETOVANjE KREČENjE

SPUSTENI PLAFONI PREGRADNI SIDOVI OPSIFKI NA PROZORI I VRATI GLETO...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:21moleraj i fasadi

molerisuvanje i izrabotka na termoilzolacioni fasadi moleraj 25 den ...


15 €
или предлог цена
Денес 15:31Krecenje,Gips,Fasada,Gled

Pravime Renovir na mali i golemi stanovi , Nadvoresni Fasadi krecenje...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:08MOLER,GIPS KARTON, OPSIVKI, EKSTRA KVALITET 078228034.MOLERA

MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, STAVANJE NA MREZA ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:26ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:11Termo fasadi-gips

Pravime izvedba na sekakov vid na termo fasadi,gips,lepenje kamen,plo...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:00Firma nudi molerski uslugi

Molerofarbarska firma so profesionalno iskustvo, vrsi molerski uslug...


1 €
или предлог цена
Денес 13:50VODOVOD, ODVOD INSTALACII, SERVIS I ODRZUVANJE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA INSTALACII NA VODOVODNI I ODVODNI MREZI, ...


777 €
или предлог цена
Денес 13:37Moler

molero farbarski uslugi na stanovi,zgradi,vlezovi,hodnici,liftovi,ogr...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


29 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
30 €
Денес 13:00☆Изработка на ■Кровови ■Летниковци ■ Настрешници

■ Изградба на; ▪︎Кровови ▪︎Летниковци ▪︎Настрешници ●Рушење н...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

◇Рушење на: ○Преградни ѕидови ○Скали ○Столбови ○Тераси ○Ст...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00☆Реновирање На Станови Куќи И Деловни Простории

☆Армирачки Работи ■Столбови  ■Носачи ■Тераси ■Скали ☆Ѕидарски Ра...


2 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
3 €
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Денес 13:00Изработка на гипс картон & Комплетно внатрешно реновирање

☆☆Вршиме комплетно реновирање на станови од кршење рушење до фарбање...


6 €
или предлог цена
Денес 13:00Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Изработка на гипс картон и молерски услуги!

□Секаков вид изведба на гипс картон: ▪︎Спуштени плафони ▪︎Преградни...


18 €
или предлог цена
Денес 13:00Izrabotka na kosulica / kosulici

Ненко инвест Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални ин...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 13:00Moler - Gipser - Hidro izolacia

Profesionalen majstor so dolgogodisno iskustvo Kont tel 078 479 479 ...


10 €
или предлог цена
Денес 13:00Изработка со Камена Волна

🏡Изработка со Камена Волна со нас и вас матрал


14 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Денес 12:58IZRABOTKA GIP KARTON

Izrabotka gips karton so nas i vas matrial


15 €
или предлог цена
Денес 12:58Изработка Графитниот стиропор

🏠 Графитниот стиропор 🏠 Графитниот стиропор претставува експанди...


12 €
или предлог цена
Денес 12:58Izvedna na objekti kluc na raka

Izvedna na objekti kluc na raka


По Договор
или предлог цена
Денес 12:58IZRABOTKA STIROPOR FASADI

Izrabotka termo fasadi. So nas i vas matrial Tel 071399973


По Договор
или предлог цена
Денес 12:58Gips Karton- Gletuvanje I moleraj

Ненко Инвест Изработка на гипс картон, глетување и молерај. За поде...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:16Elektricar Електричар

Поправка и спроведување на нова електрична инсталација. Монтажа на се...


1 €
или предлог цена
Денес 12:04Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
Денес 11:49PLOCKARI , BRZO I KVALITETNO

Lepime sekakov vid na keramicki plocki , dekorativen kamen i sl. brzo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 11:34molerofarbarski uslugi

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на про...


1 €
или предлог цена
Денес 11:20PVC Roletni, AL. roletni, venecijaer, komarnici, variolajt..

Монтажа и сервис на ПВЦ ролетни, алуминиумски ролетни, ПВЦ хармоника ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:15Изведба на гипс картон,фасади молерај

Изведба на завршни работи во градежништво : гипс картон ,фасади,мол...


1 €
или предлог цена
Денес 11:15Mermerni okapnici sankovi skali

Montaza na mermerni okapnici sankovi skalila so vrven kvalitet tel...


10 €
или предлог цена
Денес 11:08Majstor za plocki profesionalen

Rabotam sekakov vid na plocki so sekakva dimenzija. Rabotno iskustvo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 10:55Vodovod/odvod/dovod/sanitarija

Извршуваме нова но и реновирање на стара водоводна и одводна инсталац...


Денес 10:49Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам