Цела Македонија
                           
6733 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 сеп 08:14Промовирано

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 сеп 21:13Промовирано

СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

14 сеп 18:13Промовирано

SE PRODAVA kuka

Se prodava kuka vo n. Kisela Voda na ul. Dimo Hadzi Dimov od 138 m2 ...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 03:19Prodavam Stara kukja ul. Done Božinov

KUKJATA E ZA KOMPLET RENOVIRANJE ILI RUŠENJE.Se prodava kukja so plac...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 02:22SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 01:12Kuca kaj Naim Frashëri uciliste

Se prodava kuca nad zelen pazar kaj Naim Frashëri uciliste.


200.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 00:21Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava Kukja vo centarot na gradot vo blizina na pravniot fakulte...


450 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 00:13Apartmani Mavrovo

Se izdavaat 2 luksuzno uredeni apartmani vo Mavrovo so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Денес 00:00SE PRODAVA

se prodava kuka nova gradba so komplet sredena dokumentacija vo s,jak...


59.555 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

Вчера 23:32se prodava kukja

Prodavam kukja vo naselba Vardarska,opstina Aerodrom,so dvorno mesto ...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:20Kukja vo naselba lisice

Se prodava kuka vo lisice Kaj morski kukata e na mnogu mirno I tivko...


108.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:10Продавам куќа со одлична локација

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација, со дворно место и...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:10КУЌА ПОД КИРИЈА( за краток или подолг престој)

Куќата има 2 спрата. Може да се изнајми одделно по спратови или целос...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 21:47СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 21:46SE PRODAVA LUXSUZNA SAMOSTOJNA KUKA VO CRNICE

Se prodava luxsuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g. a detaln...


550.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:44IZNAJMUVAM LUX KUKA VO CRNICE

Se iznajmuva luxsuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g. a deta...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:43SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:40Се продава куќа

Се продава куќа во Стајковци со чист имотен лист, 2 спрата со поткров...


78.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
83.000 €
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:28kuka so plac na ljubotenski pat

karabina na ljubotenski pat 690


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:27PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 21:19Куќа на само 700м од центар

Се продава куќа на улица Јоска Јорданоски 94а на само 700м од центар....


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 21:07Sa prodava Nova Kuca vo Taftaligje 1

Sa prodava Nova Kuca vo Taftaligje 1, 530/460 m²- Bruto/Neto, Dvor...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:07PRODAVAM IMOT (KUKA) VO s.DEVIC - MAKEDONSKI BROD

PRODAVAM IMOT VO s.DEVIC , MAKEDONSKI BROD SO CIST IMOTEN LIST. DOVO...


20.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:55Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:46Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:46Se prodava kukja

Se prodava kukja, preferirano namestena, vednas vseliva so ureden imo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:43Kuka

Se prodavaat stari kuka Velgosti,2 sprata so po 56m2 na sprat,so voda...


18.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:42SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 20:40Се продава куќа во прекрасен дел на градот

Се продава куќа во прекрасен дел на градот со локација зад МОНОПОЛ. К...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 20:36Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:19ЛЕВЕЛ 7 - КУЌА ВО ДАМЕ ГРУЕВ - 295м²+295м² двор

Продажба на куќа на одлична и мирна локација во н.Даме Груев (Новосел...


180.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:08ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА КУЌА ВО ВОЛКОВО

Продажба на куќа на одлична и мирна локација во Волково - во непосре...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:08Куќа во селото Лавци

Самостојна куќа во селото Лавци одлична местоположба во центарот на с...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:59Купувам куќа

Купувам куќа во кавадарци по можност да е во нормални, услови за жи...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:42Izdavam prostor za ziveenje vo Gjorce Petrov

Izdavam prostor za ziveeje vo Gjorce Petrov, sproti Vardar Mebel. Go...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:39Prodavam stara kuka vo centarot na gradot

Prodavam stara kuka vo centralno gradsko podracje,ulickata pod Kargo ...


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:29Се продава куќа

Се продава куќа во населба Рецко маало со дворна површина од 65м2 плу...


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 19:18Prodavam kukja vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae, pozadi Benzinskata od stranata na igralisteto....


165.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:13Купи си Куќу, ајде док не снемало!

Локација: Куде Пазар, Позади ЗИК Дирекција Линк од катастар: https...


95.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
99.690 €
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 19:10Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:04Се продава куќа

Се продава куќа на главен пат. Реновирана целосно одма вселива.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 18:59Izdavam Kuka 300 m2 vo Taftalidze za Firma

Odlicna lokacija! Adaptirana za firma! Dvor pozadi kuka! 11 prosto...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:52Страна 1 од 169

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам