Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2947 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Boss OD-3

Продавам Boss OD-3 overdrive


75 €
или предлог цена
Вчера 19:58Korg pa1x pro

Se prodava Korg pa1x pro vo odlicna sostojba.koristen vo domasni uslo...


500 €
или предлог цена
Вчера 19:22Yamaha SLG200S S Silent Guitar

SE PRODAVA Yamaha SLG200S S (metalni zici) 2ra generacija najnovio...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:57Yamaha CPX 500 lll

SE PRODAVA GITARA YAMAHA CPX 500lll So futrola Gitarata e kako ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:57Bass V-Amp Behringer / Processor & Footswitch

Procesorot e mnogu malku koristen.


Вчера 18:32Kupuvam-otkupuvam stari sintisajzeri

Bilo koi modeli sintisajzeri, organi, moze i neispravni, iskrseni, za...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15Pojacalo biema 3p..2x300w

Pojacalo biema 2x300w


Вчера 18:09Dynacord 1202 2x400w

Dynacord 1202 2x400w


350 €
или предлог цена
Вчера 18:09Пијанино Беларус

Пијанино Беларус во одлична состојба ,


600 €
или предлог цена
Вчера 17:38Korg pa 800 128mb

Korg pa 800 128 mb so set


550 €
или предлог цена
Вчера 17:21Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto800...


12.345 €
или предлог цена
Вчера 17:19Тарабука од Турција

Купена и донесена од Турција на почетокот од осумдесеттите, бакарна и...


200 €
или предлог цена
Вчера 16:52Хармоника

BARCAROLE Magister со куфер, воопшто неупотребена. Неколку пати извад...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 16:52Klasicna gitara

Se prodava socuvana gitara 3/4 kupena od Svedska( na slikata )Gitarat...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:45Harmonika Guerrini

Prodavam harmonika Guerrini superior 2


1 €
или предлог цена
Вчера 16:41  НОВ ОГЛАС

Процесор Zoom g2.1u - одличен звук

Продавам зачуван процесор Zoom g2.1u - одличен звук за гитара или за ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:27  НОВ ОГЛАС

Gitara Melodija-BOKO

Акустична озвучена гитара Мелодија Боко (многу редок модел) во добра ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:57Prodavam Pijano Petrof socuvano

Prodavam Pijano Petrof dobro socuvano so dve predali.. malku upotrebu...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:00Korg Volca Sample

Korg Volca Sample во перфектна состојба, исто како денот кога е купен...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 13:00Echoes-digital delay

Prodavam handmade delay pedala pravena da simulira tape/analog delay ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

VIOLINI-VIOLINA

NOVI ODLICNI SKOLSKI VIOLINI 4/4 (CELA) KOMPLET SO GUDALO KUFER I...


Вчера 12:48GITARI GITARA

-NOVI KLASICNI GITARI ODLICNI ZA POCETNICI SO FUTROLA I TRZALICI PO C...


3.999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47Harmonika PIERMARIA

Orginal Italy Bez kabina 4 glasna ( organ i picolo ) SALPA tonovi ...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 12:24Aria Pro II LS 600 Japan

Proizvedena 1980ta godina vo Japonija, long tenon, nitro finish, maha...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
800 €
Вчера 12:22klavijatura Yamaha PSR 1000

klavijatura Yamaha PSR 1000.od Swiss......Turn on Your Creative Imagi...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Вчера 12:11Gitari CH

novi nesvireni gitari doneseni od CH, dojdi i uveri se vo kvalitetot ...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:14Melodija bass gutara 1989

Prodavam Melodija bass gutara vo dobra sostojba koristena nekolku god...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:13  НОВ ОГЛАС

Spanska akusticna gitara ROMANSA

Prodavam odlicno socuvana akusticna gitara romansa. Gitarata e mnogu ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 10:59Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:57KLASICNA OZVUCENA GITARA

KLASICNA OZVUCENA GITARA WALDEN N 550 CE


200 €
или предлог цена
Вчера 10:50Tapani PEARL Roadshow Jr.

Bubnjevi PEARL Roadshow Jr, vo odlicna sostojba, skoro novi, idealn i...


299 €
или предлог цена
Вчера 10:45Fender Squier Strat Affinity so kufer

Fender Squier Strat Affinity so kufer


250 €
или предлог цена
Вчера 10:13Prodavam prekrasno pijanino

Prodavam odlicno socuvano pijanino. So odlicna klavijatura, mehanizam...


950 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Вчера 09:10Harmonika Weltmeister Diana FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Diana • 👌 Хармониката е во оргин...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 09:00  НОВ ОГЛАС

Harmonika Weltmeister Meteor PERFEKTNA

Се продава хармоника: • Weltmeister Meteor • 👌 Хармониката е во по...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 08:59  НОВ ОГЛАС

Zici za akusticna i elektricna gitara

Komplet metalni zici za akusticna i elektricna gitara. Novi neotpakuv...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 08:00Pifla za alt saks

Se prodava nova nekoristena pifla selmer S80C* cena 160 evra Se proda...


185 €
или предлог цена
Вчера 07:24Prodavam Guild Jumbo Jr akusticna gitara NOVA

Prodavam ozvucena akusticna gitara Guild Jumbo Jr Reserve Maple, NOVA...


530 €
или предлог цена
Вчера 06:23Elektricna gitara Squier Affinity Stratocaster HSS

Gitarata e nova i nesvirena, so novi zici. Moze da se vidi i proba vo...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:54KUFER ZA HARMONIKA

Kupher za harmonika


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:52Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам