AVTO CAJKA


Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...

20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Toyota Yaris 1.0i

Се продава Toyota Yaris 1.0i 2002година, со клима уред, централна бра...

2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

Се продава Fiat Freemont 2.0 MultiJet 170кс AWD Автоматик 2013 год, с...

12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Touran 1.9 TDi

Се продава VW Touran 1.9 TDi 101ks 6 брзин 2004год со 7 седишта. од...

4.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mazda CX-7 2.3 T 4WD

Се продава Mazda CX - 7 2.3 T 4WD 256кс 2007 год со поминато 170,000к...

7.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Peugeot Boxer L2H1 2021

Се продава Peugeot Boxer L2H1 2.2 Blue Hdi 103 kw 2021 god. , 10м3 во...

21.700 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

VW GOLF 7 1.6 TDi

Се продава VW GOLF 7 1.6 TDi 105кс 5 брзини HighLine 2014 год со пом...

12.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Peugeot 307 SW 2.0 HDi

Се продава Peugeot 307 SW 2.0 HDi 110кс 2002год со 7 седишта со помин...

2.490 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Chevrolet Spakr 1.0i 2011

Се продава Chevrolet Spakr 1.0i 2011 god, поминати 43,000 км, во одли...

4.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Land Rover Discovery 4

Се продава Land Rover Discovery 4 2012 год 3.0 TDV6 210ks 4x4 со авт...

21.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

AVTO CAJKA

Телефон: 070 256 090

Адреса: Маршал Тито бб. Тетово

Град: Тетово

Веб страна: www.avtocajka.com.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/avtocajka/

Продажба и сервис на нови и половни возила, овластен дистрибутер за нови возила од гамата на Peugeot Hyundai Ford Toyota Honda Suzuki

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AVTO CAJKA

Маршал Тито бб. Тетово
1200

Тетово
www.avtocajka.com.mk

www.reklama5.mk/avtocajka

070 256 090

www.avtocajka.com.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам