1 / 10
AUDI A6 2.0TDI 177PS 2011 AUTOMATIC AVANT -AUTOGENEVA-
1 €
07.11.2020 12:30

Аеродром / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
070666401
Испрати Е-маил до огласувачот

NISSAN MICRA C+C 1.4i 2006 CABRIO -AUTOGENEVA-

1 €

BMW 118D 122PS 2006 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам