1 / 12
Plac Dobrosane
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 19:01

Куманово / Куманово

Квадратура:

2670 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во населба Вера Которка (Доброшане). Плацот има пат од две страни, до истиот има и струја, вода и канализација.
Истиот е погоден за изградба на вашиот следен дом или работен објект,
исто така имам за продавање и на други погодно локации на ниви и плацови

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070277212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам