1 / 12
Нова куќа - Гладно поле
По Договор
04.12.2019 13:57

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

204 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

270 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Гладно поле

Се продава куќа во гладно поле.Куќата располага со голем салон , 5 спални соби , 3
купатила , 1 тераса .
1. Станбен простор - 204м2
2.Дворно место - 270м2
3.Земјиште под зграда - 120м2
Цена по договор .
Шифра Е3200

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 071 316 332
070 748 608
077 790 696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам