1 / 3
Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3
62.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2022 16:53

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

109 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

39 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

rade koncar 3

Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3 vo blizina na bolnica zelen pazar...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070667157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам