1 / 7
Deloven prostor za prodazba ili pod naem
1 €
10.01.2020 18:35

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

2 delovni prostori so vkupna povrshina od 124m² nameneti za sekakva upotreba.
Vkupna povrshina 750m².
Lokacija: pred fabrikata za stocna hrana AgroInvest na patot Prilep-Makedonski Brod. Za povelje informacii i cena javete se

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
071383459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам