Se prodava ili izdava niva vo varos karsi stibera marketo
100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 18:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se izdava niva karsi Stibera Varos cena gratis a mozi i da se prodaj cena po DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tale
Потврден огласувач
075693158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам