1 / 12
Placevi, Gladno Pole
55 €
27.01.2023 20:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat placevi za gradba koi izleguvaat na asfalten pat vo Gladno Pole, so prekrasen pogled na gradot, sovrseno za semejno ziveenje.
Cena 55 € po m2. Kontakt na 070512253 po 20 h.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070512253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам