SE PRODAVA HALA,OBJEKT,DELOVEN PROSTOR
1 €
29.07.2020 10:10

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Се продава новоизградена хала во слободна зона Металец 400м2(со платени комуналии за градба за уште 400м2)површината на земјиштето е 1800м2
Тел:075376948

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075226145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам