1 / 10
Dve kuki so dvor i dukan zaedno ili posebno
По Договор
29.09.2020 23:23

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Blagoj Ilievski Gune, br 23

Целиот плац е 250м2
Новата куќа е 120м2 и има:
-Голем салон: дневна,трпезарија и кујна
-Детска соба
-Спална
-Две купатила
-Подрум
Цена: 56 000eu.

Старата куќа е 90м2 и има:
-Дневна
-Кујна
-Две Спални
-Детска соба
-Купатило
Цена: 47 000eu.

Дуќанот има 40м2 со мало купатило и магацин.

Екстра цена ако се земат двете заeдно со дуќан.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivica Trenchevski
Потврден огласувач
078403603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам