1 / 12
KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY
1.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 09:11

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

30 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Методија Шаторов-Шарло

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne vselen, kompletno namesten so klima.
Stanot se iznajmuva isklucivo do dve osobi.
-Do 3h 1000 denari.
-Za nokjevanje 1500 denari.
-Do 24h 2000 denari.
Dneven prestoj-Дневен престој-Kratok prestoj-Краток престој
*NE SE IZNAJMUVA ZA NOVA GODINA I ZA PROSLAVI*

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

K.K
Потврден огласувач
077-727-630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам