1 / 4
Se prodava objekt
5.555 €
22.08.2022 07:11

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

40000 m²

Se prodava objekt ima kancelarija i mnogu xali zvoni na 070 427 245

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

leonid jovcevski
Потврден огласувач
070427245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам