1 / 1
Продавам имот во Лопате-Кумановско
1 €
Цената не е фиксна
137.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.08.2022 15:22

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

2729 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

2203 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

s.Lopate - Kumanovsko

Контакт број 070540450 Борче.
Се продава стара куќа со дворно место и штала.
Со два главни влеза. Еден од страна на куќата, еден од страна на шталата.
Со посебни струјни и водни инсталации за куќата и за шталата.
Вкупна површина 2729м2 , куќа 112м2 основа(стара), штала (нова) 128м2.

Цена по договор

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/imotenListKupuvanje.xhtml?idPl=634725

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
070258179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам