Kupuvam Plac/Stara kuca - Stan vo zamena
50.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 21:39

Куманово / Куманово

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Baram plac do 500 m2 so markica za gradba na samostojna kuca vo centralno gradsko podracje ili bliska periferija na gradot, vo zamena nudam stan od 60 m2 plus podrum vo centar na gradot so vasa ili moja doplata vo zavisnost od vasata ponuda. Ponudata vazi i dokolku na placot ima stara gradba za rusenje.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара / Можна е замена од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070253835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам