1 / 1
Се издава продажно-деловен простор н. Аеродром
По Договор
15.03.2023 20:21

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се издава ексклузивен продажно-деловен простор на одлична локација во н. Аеродром, со површина од 145 м2.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

Viktor
Потврден огласувач
070264514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам