1 / 2
Montin bike
799 €
Цената не е фиксна
800 €
05.02.2023 13:25

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

25 "

Dowhill mountainbike

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Artur
Tetovo
Потврден огласувач
071 511 413
Испрати Е-маил до огласувачот

Pompa za glicerina nova mnogu mallu e raboten

120 €

Kirbi novo super sostojba

1800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам