1 / 5
IZDAVAM - PRODAVAM STAN 128m2 KLINICKI CENTAR VODNJANSKA
1 €
29.03.2023 11:28

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

128 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

VODNJANSKA MAJKA TEREZA

IZDAVAM - PRODAVAM STAN VO CENTAR NA VODNJANSKA 128m2. STANOT E NA 3 KAT SO LIFT. PRAZEN, ZA KANCELARII,
SO CIST IMOTEN LIST, PRENOS VEDNAS
INFORMACII NA TEL/ VIBER 070 200 330

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

X
Потврден огласувач
070200330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам