1 / 12
SPECIALIZED 29r Ram L
460 €
29.05.2023 14:03

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

SPECIALIZED
29r
Ram L
Oprema se gleda na slika ekstra
Mob.075371282

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075371282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам