1 / 6
Se izdava Hala magacin objekt
По Договор
11.05.2023 12:32

Куманово / Куманово

Квадратура:

300 m²

Kumanovo
Dobrasane
300 m2
Dvor 500 m2

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070236687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам