1 / 8
Gumi KUMHO ECSTA PS71 245/40 + 275/35 ZR19 Гуми
320 €
340 €
02.06.2023 13:00

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

245

Висина:

40

Дијаметар:

19

Комплет гуми користени пола година, купени од Словенија. Ја чувам сметката за потврда.

245/40 ZR19 98Y предни
275/35 ZR19 100Y задни

Treadwear 320

Возени на BMW F10 535D 2012.
Ги продавам само затоа што купив поголеми бандажи и гуми.

KUMHO се Јужно Корејски гуми, меѓу најдобри од средна класа, а се споредуват и со гуми од висока класа. Препознатливи по добра издржливост.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Енди Милојкоски
Потврден огласувач
071260122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам