AVTO CAJKA


Peugeot 307 SW 2.0 HDi

Се продава Peugeot 307 SW 2.0 HDi 110кс 2002год со 7 седишта со помин...

2.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes Benz E 200 CDi

Се продава Mercedes Benz E 200 CDi 136кс Avtomatic 2012 год со пом...

10.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Opel Zafira 1.6i OPC Line

Се продава Opel Zafira 1.6 105ks 7 седишта 2009год со поминато 142.0...

5.290 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Opel Insignia 1.6 CDTi 2017

Се продава Opel Insignia 1.6 CDTi 136ks 2017 год, со поминато 239.000...

11.890 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Citroen C3 1.4 бензин-метан

Се продава Citroen C3 1.4 CNG 2009 год со поминато 94,000км , од опре...

3.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Toyota RAV 4 2.2 D4D 4WD

Се продаваToyota RAV 4 2.2 D4D 136ks 4WD 2007 год со поминато 175,0...

7.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic

Се продава Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic автоматски менувач, не...

32.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Honda CR-V 2.0i Automatic

Се продава Honda CR-V 2.0i 156ks Automatic 4WD 2008 год безнин плин...

8.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW GOLF 7 1.6 TDi

Се продава VW GOLF 7 1.6 TDi 105кс 5 брзини HighLine 2014 год со пом...

12.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes Benz E 220 d Coupe AMG Line

Се продава Mercedes Benz E 220 d Coupe 194кс 4Matic , автоматик 9G ...

59.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

AVTO CAJKA

Телефон: 070 256 090

Адреса: Маршал Тито бб. Тетово

Град: Тетово

Веб страна: www.avtocajka.com.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/avtocajka/

Продажба и сервис на нови и половни возила, овластен дистрибутер за нови возила од гамата на Peugeot Hyundai Ford Toyota Honda Suzuki

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AVTO CAJKA

Маршал Тито бб. Тетово
1200

Тетово
www.avtocajka.com.mk

www.reklama5.mk/avtocajka

070 256 090

www.avtocajka.com.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам