1 / 4
Digitalen Subler
800 МКД
25.11.2022 13:12

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Дигитален Шублер

⤵️ Шублер за прецизно мерење на метали при обработка
✔️ Во кутијата оди и резервна батерија.
✔️ На задната страна е испишана таблица за режење на навој.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set 12 alatki za brusenje

250 МКД

Merna Lenta - Metro 7.5m

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам