A - UST.mk


Bakarni Terminali

Комплет бакарни терминали изработени од висококвалитетен бакарен мате...

599 МКД
или предлог цена

Prenosliva svetilka

💡 Пренослива електрична рачна светилка. Идеален за употреба во вашио...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Komplet 3 Turpii

Комплет 3 метални турпии со гумена рачка. Алатките се изработени од ј...

499 МКД
или предлог цена

Fen za Hoteli - Apartmani - Sobi

Фен за коса со фиксна база ☑ Моќност: 1300w. ☑ Автоматско исклуч...

1.299 МКД
или предлог цена
Охрид

Хотели

Konektori za Zici

🔌 Висококвалитетни водоотпорни конектори кои лесно се завртуваат со ...

550 МКД
или предлог цена

Digitalen Kantar so LCD displej

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. И...

399 МКД
или предлог цена

Multifunkcionalna alatka

Мултифункционална алатка за пила со компактна големина и практично ра...

450 МКД
или предлог цена

Set za izvlekuvanje na avtomobilska karoserija

🚗 Сет за поправка и извлекување на оштетен автомобилски лим. ⤵️ С...

Digitalna lazica - vaga

🆕 Ново Дигитална лажица за мерење со голема прецизност. Ви овозмо...

799 МКД
или предлог цена

Anatomski Vloski

Анатомски влошки за обувки со должина од 28 см, кои се вклопуваат на ...

299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Digitalna kujnska vaga

🆕 Ново Дигитална вага за кујна со висока прецизност. Додадете еле...

799 МКД
или предлог цена

Pumpa za izvlekuvanje na Gorivo

Пумпа за извлекување на гориво и различни други течности • Идеално з...

350 МКД
или предлог цена

Prenosna Pila za busilica

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во ваш...

750 МКД
или предлог цена

Univerzalen drzac za telefon vo Avtomobil

Универзален држач за телефон прикачен на ретровизор во вашиот Автомоб...

Fluoroscentni Traki

Декоративни Флуоросцентни Траки за предупредување за безбедност во со...

250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Impulsen zapecatuvac na plasticni kesi

Импулсен запечатувач на топлина за пластични кеси. Импулсно запечатув...

1.799 МКД
или предлог цена

Privezok so kapacinja za ventili - BMW, Audi, Fiat, Mazda...

Метални Капачиња за вентили со привезок за клуч за автомобилските мар...

199 МКД
или предлог цена

Novcanik - Set Alatki za elektronika, smart uredi

📱 Новчаник - Сет Алатки за смарт уреди Оригиналното пакување од кож...

600 МКД
или предлог цена

Detektor na Cad so Alarm za sprecuvanje pozar

🔥 Детектор на чад со Аларм за спречување на пожар. Детекторот служи ...

Elektricna prilagodliva stolna lamba

💡 Електрична прилагодлива столна ламба. Исклучително практичен и фун...

950 МКД
или предлог цена

8 Alatki za za mienje Avtomobil

🚘 Комплет 8 парчиња за миење на вашиот автомобил. Алатките за чистењ...

699 МКД
или предлог цена

Set 125 Gumici

Сет 125 парчиња гумици различни по големина и облик. Парчињата се изр...

450 МКД
или предлог цена
Охрид

Суровини

Komplet 7 pinceti za precizna mehanika

Комплет 7 пинцети за прецизна механика. Совршени за работа со електро...

499 МКД
или предлог цена

Cerada za skuteri

🛵 Универзална Церада за вашиот Скутер 🛵 ✔️ Брза и лесна монтажа ...

Komplet pinovi

Комплет пинови за приклучување произведени од високо квалитетен метал...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Stegac za koleno

🆕 Ново - YC Стегач за колено YC стегачот за колено е направен од ...

299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Visokokvalitetna Cerada za Motor

🛵 Висококвалитетна универзална Церада за вашиот Мотор 🛵 ✔️ Брза...

Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други теч...

799 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Set mrezni Alatki + Tester

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 ...

1.799 МКД
или предлог цена

Digitalen Multimetar

Дигитален Мултиметар е електронски инструмент кој се користи за елект...

799 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Spojki za plastika,kalnici,drzaci za motor i sl

🚘 Осигурачи - Спојки за пластика, калници, држачи за мотор, решетка,...

650 МКД
или предлог цена

Kapacinja za bandazi - Mercedes, Volkswagen, Skoda, Peugeot.

🚕 Капачки за бандажи за автомобилските марки: • Volkswagen - Шири...

600 МКД
или предлог цена

650 - Pin Konektori

🔌 Комплет 650 парчиња терминали за конектор со висок квалитет. Елект...

599 МКД
или предлог цена

Sfericen Alat za rezba na drvo

Алат за резба на дрво со сферична форма која може брзо да длаби мали ...

999 МКД
или предлог цена

TV Nadvoresna Antena

ТВ надворешна антена. ◾️ Брз и лесен начин на монтажа. ◾️ Опсег на ...

750 МКД
или предлог цена

Set Gumici

Парчињата се изработени од флексибилна гума која обезбедува безбедни ...

900 МКД
или предлог цена

Merna Lenta - Metro

Мерна лента - Метро, 50 метарски фиберглас за мерење на различни повр...

399 МКД
или предлог цена

Teleskopska cetka

Телескопска четка со млазница за лесно чистење. Четката со меки влак...

599 МКД
или предлог цена

Komplet 5 secila

Комплет 5 сечила изработени од челик со голема издржливост, цврстина,...

350 МКД
или предлог цена

Memori vloski za koleno

Мемори влошки како заштитна опрема за колена за мажи, жени, растегли...

599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Stativ za Telefon

Статив за телефон изработен од лесен издржлив пластичен материјал. Ра...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Set Alatki za folija

Комплет алатки за професионално лепење на заштитни фолии на вашиот Ав...

450 МКД
или предлог цена

Digitalen LED casovnik

Дигитален ЛЕД часовник изработен од квалитетен ABS пластичен материја...

950 МКД
или предлог цена

Libela & Metro & Laser

Мерна лента, со ласер и либела. Може широко да се користи за обработк...

600 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Spojki za plastika za Mercedes Benz

🚘 Осигурачи - Спојки за пластика, калници, прагови, врати за Мерцеде...

999 МКД
или предлог цена

Komplet 200 pruzini

🆕 Ново Комплет 200 парчиња различни видови на пружини и федери. П...

599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Bakarni Prsteni 150 - Motori, Masini, Postrojki

⚙️🔩 Бакарни Прстени - Бакарни парчиња со добра електрична и топлотна...

1.450 МКД
или предлог цена

Alatka za Sabloni

Мултифункционална алатка за шаблони. Изработена од квалитетен нерѓосу...

699 МКД
или предлог цена

Dijamantski disk za obrabotka

⚙️ Дијамантски диск за обработка и полирање на камен, мермер, керамик...

650 МКД
или предлог цена

Vrekja za spienje - kamp - sator

⛺️ Нови удобни вреќи за спиење изработени од полиестер. ✅ Погодни...

1.100 МКД
или предлог цена

Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi

🔩 Сет Алатки за отстранување на оштетени завртки. ✅ Издржлива и з...

350 МКД
или предлог цена
Страна 1 од 5

A - UST.mk

Телефон: 070331936

Град: Охрид

Facebook страна: https://www.facebook.com/ust.mk

🔴 Различен асортиман на производи со врвен и проверен квалитет кои ќе најдат примена во вашиот автомобил, дом, работилница, канцеларија и сл. Секој ден нудиме нови ексклузивни производи со неверојатна цена.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
A - UST.mk

6000

Охрид

www.reklama5.mk/UST.mk

070331936

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам