1 / 4
Univerzalen Kluc za Filtri
350 МКД
03.07.2022 13:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🔧 Универзален клуч за Филтер за Масло за сите видови на автомобили. Може да се користи и за одвртување на неправилни и гломазни предмети или често сместени на незгодни места за дофат. Овој врвен клуч за филтер за масло ви заштедува пари, време и мака. Клучот има обложени рачки за да може да се користи со удобност и леснотија.

☑️ Рамката се проширува за безбедно да се вклопи во филтерот.
☑️ Повеќе заби за гризење во делот на филтерот.
☑️ Издржлива челична конструкција.
☑️ Удобна рачка обложена со пластичен материјал.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set za saniranje na bandazi

599 МКД

Set - Alatki za ostranuvanje na vnatresnost na avtomobil

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам