1 / 4
Set Alatki za navoj
650 МКД
26.05.2023 09:31

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🔩 Комплет 5 aлатки + Т-рачка за навој. Изработени од челик што обезбедува издржливост и долговечност на алататот. Погоден за општа обработка на метал и алуминиум.

✔ Материјал: челик.
✔ Лесен за ракување дури и во тесен простор.
✔ Погоден за поправка на машини, алати, велосипеди, склопување мебел и сл.
✔ Идеален за поправка на автомобили и машини каде што се специфицирани метрички нишки.
✔ Дизајн на рачка во облик на Т.
✔ Должина и Висина на клучот: 95 x 72mm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set 4 Magnetni drzaci

399 МКД

Pistol - Dispenzer za lepenje

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам