1 / 4
Visokokvalitetna Cerada za Motor
950 МКД
02.09.2022 10:44

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🛵 Висококвалитетна универзална Церада за вашиот Мотор 🛵

✔️ Брза и лесна монтажа
✔️ Ластик за подобра покривност
✔️ Пластичен затварач
✔️ UV заштита
✔️ Штити од ветер, дожд, град, снег
✔️ Големина: XXL
✔️ Боја: Сива

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Dodaten retrovizor

550 МКД

Stegac za koleno

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам