1 / 4
Stegac za koleno
299 МКД
16.09.2022 10:48

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 Ново - YC Стегач за колено

YC стегачот за колено е направен од неопрен со највисок степен на затворена ќелија, покриен со најлон за истегнување од двете страни за удобност. Неопрен е крајниот материјал за компресија и испуштање на топлина, што помага во подобрувањето на циркулацијата на крвта. Оваа комбинација помага и ослободува од болка во колената.

⤵️ Помага при:

✅ Отворен дизајн на патела го олеснува притисокот.
✅ Дизајн за сите големини на коленото со прилагодлива поддршка.
✅ Обезбедува компресија за слаби или презаситени колена.
✅ Ексклузивно зајакнат стабилизатор на патела за да се спречи поместување.
✅ Ја задржува топлината на телото до топол зглоб на коленото и ја зголемува циркулацијата на крвта.
✅ Го минимизира потенцијалот за идни повреди.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Stegac za Gluzd

299 МКД

Pojas za polovina

550 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам