1 / 6
Novcanik - Set Alatki za elektronika, smart uredi
600 МКД
26.09.2022 10:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

📱 Новчаник - Сет Алатки за смарт уреди
Оригиналното пакување од кожа е обликувано и прилично погодно за носење. Погодно за различни операции Рачката е изработена од легура, лесна и издржлива. Идеален за телекомуникациски уреди.

✔ Професионален и практичен дизајн.
✔ Погодно е за електроника и паметни уреди
✔ Една професионална рачка.
✔ 24 парчиња штрафцигер.
✔ Материјал: Хром - алуминиумски челик
✔ Должина на сечило: 3,3cm
✔ Вкупна должина: 11cm

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Novcanik - Set Alatki za elektronika, smart uredi

600 МКД

Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам