1 / 5
Svetlo za video kamera. Worm & Cold korekcija
2.800 МКД
25.11.2022 13:25

Скопје Центар / Скопје

Novi svetla. Za video kamera.
Regulacija na toplo i ladno svetlo.
078 255 933

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
078 255 933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам