1 / 2
Volvo FH12 460
1 €
28.01.2020 20:57

Прилеп / Прилеп

Se prodava vlekac Volvo FH12 460 ,2003g reg do 10.2020 so novi gumi.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Danco
Потврден огласувач
078356086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам