1 / 4
Komplet 7 pinceti za precizna mehanika
499 МКД
18.09.2022 12:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комплет 7 пинцети за прецизна механика. Совршени за работа со електроника, поправки на мобилни телефони и таблети.

⤵️ Пакетот вклучува:
◾️Пинцетa со правилен врв.
◾️Рамна пинцета.
◾️Кружна пинцета.
◾️Пинцета со директен круг.
◾️Пинцета за обратна акција
◾️Кружна пинцета со назнака од 45 степени.
◾️Пинцета со ширина на главата.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Digitalen Tester na Baterii

350 МКД

Komplet 7 pinceti za precizna mehanika

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам