1 / 4
Osiguraci - Spojki za plastika,kalnici,drzaci za motor i sl
650 МКД
06.09.2022 14:09

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🚘 Осигурачи - Спојки за пластика, калници, држачи за мотор, решетка, врата за Volkswagen и Audi.

✔️ Осигурачите и држачите се различни по големина и облик.
✔️ Високо квалитетен материјал со конструкција за издржливост, кој е силен, стабилен и отпорен на вибрации.
✔️ Вкупно 60 парчиња.
✔️ 5 различни модели - врсти.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Drzac za Telefon i Kuka

299 МКД

Vodootporna folija za retrovizor

250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам