1 / 4
Metalen Disk za rezba i secenje na drvo
450 МКД
26.01.2023 13:52

Охрид / Охрид

⚙️ Метален Диск за резба и сечење на дрво, пластика, мраз и тврда гума. Има одлични перформанси во брзина и маневрирање, што лесно може да го заврши сечењето.

⤵️ Карактеристики:
▶️ Материјал: Челик.
▶️ Дијаметар: 115 x 22мм.
▶️ Број на заби: 16.
▶️ Отпорен на абење.
▶️ Висока цврстина.
▶️ Лесен за инсталирање и употреба.
▶️ Издржлив во употреба.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Sestoagolni alatki za odstranuvanje na zavrtki

299 МКД

Metalen Disk za rezba i secenje na drvo

450 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам