1 / 4
Opel vectra 1.8 16v benzin plin 2004g
3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.02.2023 09:04

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel vectra 2004g 1.8 16v benzin plin
Reg do 07.08.2023g

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076466894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам