1 / 1
Се продава викечндичка во Чардак
33.000 €
23.11.2020 14:51

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Наместена:

Делумно

Се продава викендичка во Чардак на одлишна локација со дворно место 400м2
ЦЕНА: 33.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА;F033

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Urban Living
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам