1 / 4
Digitalen LED casovnik
950 МКД
22.09.2022 10:46

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Дигитален ЛЕД часовник изработен од квалитетен ABS пластичен материјал. Совршена големина и елегантен изглед погоден за во вашиот дом, канцеларија, хотел, ресторан и сл.
☑️ Дигитален ЛЕД екран.
☑️ Големина: 18.4 x 7.5cm x 9.9cm
☑️ 4 Функции за приказ:
• Часовник: Прикажете час и минута и реализирајте 12/24 часа конверзија.
• Датум: Приказ "месец", "ден", "година".
• Аларм: Изберете го прекинувачот за аларм преку прекинувачот за вклучување и поставете го дневниот аларм.
• Температура: Може да прикаже Целзиусови или Фаренхајт температури и да се префрли. Нормалниот опсег на мерење е -10 ° C ~ 50 ° C (14 ° F ~ 122 ° F).
☑️ Функција за исклучување на меморијата: Уредот може да меморира во случај да има ненадејно исклучување.
☑️ Полу-светла функција: 18:00 - 7:00 часот.
☑️ Типичен работен напон: DC 5V.
☑️ Копчињата имаат клучни тонови.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Komplet mini klesti

699 МКД

Kais - Gradnik za kuce

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам