1 / 4
Komplet 200 pruzini
599 МКД
23.09.2022 11:04

Охрид / Охрид

🆕 Ново

Комплет 200 парчиња различни видови на пружини и федери. Пружините се изработени од поцинкуван челик. Сетот се состои од различни големини и облик што се наоѓаат складирани во посебна пластична кутија за подобра организираност. Идеално за различни поправки во вашиот дом или работилница.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Specijalen magneten stegac

499 МКД

Set 14 pricvrstuvaci

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам