1 / 2
Memoriska karticka 256 GB
7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2021 22:44

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Lexar memoriska karticka so kapacitet od 256 GB so brzina na transfer do 100MB/s pogodna za telefoni,aparati i kameri

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Мемориски Картички

Се продава / Можна е замена од:

Sashko Anchev
Bregalnichka 15
Потврден огласувач
078365905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам