1 / 4
TV Nadvoresna Antena
750 МКД
07.09.2022 13:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

ТВ надворешна антена.
◾️ Брз и лесен начин на монтажа.
◾️ Опсег на фреквенција: 470 MHz - 860MHz.
◾️ Работна температура: - 40 ~ 50
◾️ Одличен прием на сигнал.
◾️ Квалитетна слика и одличен звук.
◾️ Со антената оди и 10м кабел.
◾️ Големина на производот: 420мм x 325мм x 245мм.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Антени

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Stegac za koleno

299 МКД

Steker so 4 dodatni stekeri

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам