1 / 2
POVOLNO - elementi za kujna - елементи за кујна
4.900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2021 16:18

Аеродром / Скопје

ПРОДАДЕНО_____комплет елементи за кујна, 5 висечки, 1 елемент со 4 фиоки за прибор, 1 елемент со 2 подвижни полици за садови. 2 садопера + сушара за садови.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
072318885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам