1 / 3
KOPPANG Фиокар со 3 фиоки/IKEA
5.780 МКД
Со вклучен ДДВ
01.04.2021 12:51

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Код на производ: 804.811.18
Карактеристики на прозиводот:
> Материјал: иверица
> Боја: црно - кафеава

Димензии на производот:
> Ширина: 90 см
> Длабочина: 46 см
> Висина: 83 см
> Фиока, длабочина: 39 см
> Ширина на фиоката (внатрешна): 75 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 94 см
> Ширина: 63 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 26,25 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам